Regulamin

Nasza oferta jest skierowana wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą, instytucji oraz fundacji.

REGULAMIN SKLEPU

 1. Sprzedającym jest P.H. Emix Sp.J. E. Hopej, M. Szafran, z siedzibą w Zielonej Górze przy ul.Chemicznej 2 , NIP:929-005-18-77,  
 2. Wszystkie ceny produktów prezentowane w hurtowni podane są dla jednej sztuki produktu.
 3. Zamówienie w sklepie można składać: 
  24h na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem hurtowni http://www.emix-hurt.pl 
 4. Klient zostanie poinformowany o przyjęciu zamówienia na adres mailowy podany przy rejestracji na  http://www.emix-hurt.pl
 5. Hurtownia http://www.emix-hurt.pl  może zwrócić się do klienta o potwierdzenie złożonego zamówienia. Brak potwierdzenia zamówienia w ciągu 5 dni roboczych spowoduje jego anulowanie.
 6. Hurtownia  http://www.emix-hurt.pl  zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, po weryfikacji dokonanej przez pracownika hurtowni. W przypadku takiej decyzji klient o odmowie realizacji zamówienia informowany jest w ciągu 48 godzin.
 7. Każdy towar ma określoną dostępność, gdy termin realizacji zamówienia wykracza poza określony na stronie, hurtownia http://www.emix-hurt.pl  zastrzega sobie prawo uzgodnienia z klientem nowego terminu realizacji, zmiany lub anulowania zamówienia.
 8. Za zamówiony towar można zapłacić przelewem bankowym lub gotówką w siedzibie firmy. 
 9. Hurtownia http://www.emix-hurt.pl  realizuje dostawy za pomocą firmy kurierskiej DHL.
 10. Koszt wysyłki towaru powyżej 400 zł brutto nie jest obciążony żadnymi kosztami.
 11. Do każdego zamówienia  wystawiamy fakturę VAT.
 12. Wszystkie produkty zakupione w hurtowni  http://www.emix-hurt.pl są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta lub sprzedawcy.
 13. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej lub zaleceniami sprzedawcy.
 14. Klient odbierając przesyłkę zobowiązany jest do sprawdzenia jej zgodności z zamówieniem. Potwierdzając odbiór kupujący uzyskuje prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem sprzętu.
 15. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy odmówić jej przyjęcia, skontaktować się z firmą tel. 68 325-44-43 oraz spisać protokół uszkodzenia.
 16. Reklamacje na uszkodzenia mechaniczne, powstałe podczas transportu, nie będą rozpatrywane bez poprawnie wypełnionego protokołu szkody oraz bez fabrycznego opakowania reklamowanego towaru.
 17. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę http://www.emix-hurt.pl  danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Pz.U.N 133 poz. 883.
 18. Ceny publikowane na stronie http://www.emix-hurt.pl , nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 19. Zdjęcia towarów bądź akcesoriów mogą nieznacznie różnić się od ich rzeczywistego wyglądu.
 20. Wszystkie loga, znaki towarowe producentów   czy też niektóre elementy graficzne wykorzystane zostały przez firmę http://www.emix-hurt.pl  jedynie w celach informacyjnych.
 21. Hurtownia http://www.emix-hurt.pl  nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowanie zamówienia z przyczyn od niego niezależnych np. wadliwego działania sieci Internet lub nagłego wyczerpania zapasów magazynowych u dostawców.
 22. Hurtownia http://www.emix-hurt.pl   nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia złożone przez osoby trzecie wykorzystujące adres e-mail oraz hasło użytkownika naszego serwisu.
 23. Hurtownia http://www.emix-hurt.pl  ponosi odpowiedzialność tylko i wyłącznie do kwoty zamówienia i nie odpowiada za szkody wynikłe z braku realizacji zamówienia lub jego częściowej realizacji.
 24. Oferta http://www.emix-hurt.pl prezentowana w  sklepie internetowym http://www.emix-hurt.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
 25. W sprawach nie uregulowanych powyżej stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
 26. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby sprzedawcy.
 27. Złożenie zamówienia w hurtowni oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

 

PŁATNOŚCI

 1. Płatność przelewem na konto jest najprostszą formą płatności w http://www.emix-hurt.pl . Po poprawnym przejściu procesu zamówienia i wyborze opcji "Płatność przelewem na Konto" system wysyła generowany automatycznie e-mail z numerem konta, na które należy wykonać przelew na sumę zamówienia podaną w e-mailu.
 2. Przelewu można dokonać z każdego banku, Poczty Polskiej bądź z banku internetowego. Zamówienie zostaje przekazane do realizacji w momencie wpłynięcia środków na konto http://www.emix-hurt.pl
 3. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia lub faktury VAT a płatność przelewem na konto nie jest obciążona żadnymi dodatkowymi opłatami z tytułu obsługi płatności.
 4. Płatność przy odbiorze osobistym.
  Odbiór osobisty jest najwygodniejszym rozwiązaniem dla osób, które złożyły zamówienie w hurtowni http://www.emix-hurt.pl  i mają możliwość odebrania przesyłki w siedzibie naszej firmy. W takim przypadku zapłatę za towar można uiścić na miejscu w siedzibie firmy w Zielonej Górze przy ulicy Chemicznej 2.

 

DOSTĘPNOŚĆ TOWARÓW

 

 1. Informacja o dostępności towarów pozwala naszym Klientom na wygodne zaplanowanie zakupów. Klient wie, w jakim przedziale czasowym może się spodziewać dostawy przesyłki, co daje mu uczucie komfortu i profesjonalnej obsługi.
 2. Całkowity czas realizacji zamówienia składa się z dwóch części: czas określony przez termin "Dostępność" oraz czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską lub pocztę polską.
 3. Czas realizacji zamówienia liczony jest od chwili przesłania zmiany statusu zamówienia na "Przekazano do realizacji".
 4. Informacja odnośnie dostępności danego towaru podana jest na jego indywidualnej stronie. W przypadku, gdy termin realizacji zamówienia przedłuży się ponad podany na stronie, pracownik http://www.emix-hurt.pl   skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia nowego terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.

 

ODBIÓR OSOBISTY

 1. Odbiór osobisty jest najwygodniejszym rozwiązaniem dla osób, które złożyły zamówienie w hurtowni http://www.emix-hurt.pl  i mają możliwość odebrania przesyłki w siedzibie naszej firmy.
 2. Zamawiając towar na naszej stronie internetowej mogą Państwo odebrać go osobiście w siedzibie firmy w Zielonej Górze od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00.

 

ŚLEDZENIE STANU ZAMÓWIENIA

 1. Nasz nowoczesny system pozwala Państwu na bieżąco śledzić stan zamówienia.
 2. Począwszy od zarejestrowania zamówienia w naszym systemie do momentu całkowitego jego zamknięcia, będą Państwo na bieżąco informowani o jego przebiegu za pośrednictwem maili wysyłanych z naszego systemu. Wszystkie niezbędne informacje będą docierały na adres mailowy Klienta od razu po każdej istotnej zmianie w zamówieniu.
 3. Konto Klienta, dostępne po zalogowaniu się u nas na stronie, daje możliwość śledzenia stanu wszystkich złożonych w hurtowni http://www.emix-hurt.pl  zamówień. Klikając w dane zamówienie, znajdą Państwo informacje o stanie jego realizacji, z dokładnym opisem aktualnego statusu zamówienia oraz informacje o każdej z przesyłek, które zostały do Państwa nadane z danego zamówienia.

 

DOSTAWA I KOSZTY

 1. Zakupiony towar wysyłamy do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone. Jeśli złożycie Państwo i potwierdzicie zamówienie do godziny 15.00 postaramy się zrealizować je jeszcze tego samego dnia.
 2. W przypadku płatności przelewem data potwierdzenia to termin wpływu środków na konto.
 3. Czas dostawy to 24godz od nadania paczki przez nasz sklep, wyjątek mogą stanowić mniejsze miejscowości, warunki pogodowe, lub inne czynniki niezależne od naszej firmy.

 

REKLAMACJE I GWARANCJA

 1. Jeśli zakupiony u nas towar nie działa prawidłowo, poinformuj nas o tym, a my zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.
 2. Dołącz paragon lub ksero faktury , kartę gwarancyjną i na osobnej kartce opis usterki . Towar musi zostać dostarczony z oryginalnym fabrycznym opakowaniem, w którym został zakupiony. W innym przypadku gwarancja lub reklamacja nie zostanie rozpatrzona.
 3. Dostarczenie towaru do reklamacji odbywa się zawsze na Twój koszt.
 4. Od czasu dostarczenia towaru do siedziby firmy w ciągu 14 dni określimy, czy naprawa będzie kwalifikować się do naprawy gwarancyjnej, czy też nie i poinformujemy Cię o tym. Gdy reklamacja zostanie przez nas uznana, dokonamy naprawy i dostarczymy towar z powrotem na nasz koszt.
 5. Dla pewności we wszystkich sprawach związanych z serwisem prosimy najpierw o kontakt pod numerem telefonu 068 325-44-43 lub pod adres mailowy sklep@emix-hurt.pl

 

FAKTURY

 1. Hurtownia http://www.emix-hurt.pl  wystawia  faktury VAT .